MDaemon Email Server
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
29.09.2009
Toplam İndirme
1398
Üretici Firma
Alt-N Technologies
Uyumlu Sistemler
Windows

MDaemon Email Server 10.0.5

Windows için SMTP, POP3, DomainPOP ve MultiPOP protokolleri destekli olarak geliştirilmiş çok kullanılan bir uygulamadır.

Program Hakkında

MDaemon E-mail Server yazılımı Windows için SMTP, POP3, DomainPOP ve MultiPOP protokolleri destekli olarak geliştirilmiştir. Zengin özellikleri ve kullanıcı dostu dizaynıyla çok iyi performans sergiler. 90 ülkede 25'ten farklı dilde kullanılması özelliği ile en popüler Microsoft Exchange alternatiflerinden birisidir. MS Outlook ile uyumluluk (Outlook Connector eklentisi kullanmak suretiyle) ve çoklu dil seçeneği olan web posta istemcisi gibi olağanüstü özelliklere sahiptir.


Posta listeleri, içerik filtreleme, alan adı paylaşımı, esnek yönetim, IMAP kullanılarak dizayn edilmiş açık standartlar ve mobil giriş için SyncML desteği içermektedir. MDaemon posta sunucusu, e- posta güvenliği konusunda geliştirilmiş katmanlı yaklaşım (MDaemon için SecurityPlus ile birlikte) ile; spam e- postalarla gelebilecek tehlikeler, virüsler ve şifre çalma ihtimallerine karşı en etkin korumayı sağlayan yazılımdır. Mesajları DKIM, DK, gönderici kimliği ve SPF kullanarak işaretleyerek onaydan geçirmek gibi e- posta kimlik doğrulama tekniklerini uyumlu bir şekilde kullanır. Başkaları tarafından görüntülenmeye karşı güçlü bir koruma içermektedir.


 


 

Ekran Görüntüleri

MDaemon Email Server
MDaemon Email Server
Tümünü Göster