Mail Server Pro
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
13.11.2009
Toplam İndirme
1400
Üretici Firma
Ixis Research LTD
Uyumlu Sistemler
Windows

Mail Server Pro 5.7.1.58

Şirketler ve ISP'ler tarafından kullanılan güvenilir bir SMTP/POP 3 sunucusu

Program Hakkında

Mail Server Pro, şirketler ve internet servis sağlayıcıları tarafından da kullanılan ultra hızlı ve güvenilir bir SMTP POP3 e-posta sunucusudur.

Mail Server Pro'nun görünümü basittir fakat aksine gücünü küçümseyemezsiniz, sahip olduğu bir çok özelliğin yanında DDoS ataklarından korunma ve SPAM engelleme gibi birçok güvenlik özelliğiyle donatılmıştır. SMTP ve POP3 servisleri NT servisleri olarak çalıştığından "logoff" yapıldığında bile çalışmaya devam ederler.

Yazılım debug ve test amaçlı olarak kullanılabilecek test modu sayesinde, yaptığınız değişikliklerin istemcilerde düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Mail Server Pro aynı zamanda çok fazla seyahat eden ve farklı servis sağlayıcılar kullanan laptop PC kullanıcıları için de idealdir. Mail Server Pro ile PC'nizi ağdan veya telefonunuz aracılığıyla internet'e bağladığınız sürece hiçbir zaman bir e-posta gönderme sorunu yaşamazsınız. Program eğer e-posta mesajınızı direkt olarak ulaştıramazsa, SMTP gateway sunucuları üzerinden ulaştıracaktır.

Daha iyi bir e-posta teslim oranı için sınırsız sayıda SMTP gateway sunucu kullanabilirsiniz.

Sınırlamalar:
- 30 günlük deneme sürümü
- Pop-up uyarı ekranı

Ekran Görüntüleri

Mail Server Pro
Mail Server Pro
Tümünü Göster