KOLAY OFİS
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
07.10.2009
Toplam İndirme
2011
Üretici Firma
Micro Destek Bilişim
Uyumlu Sistemler
Windows

KOLAY OFİS ?

KOLAY OFİS, birden fazla Avukatın çalıştığı Hukuk Bürosu şirket ya da kurumlarda; dava, icra ve büro dosyalarının ve bu dosyalardaki çeşitli bilgilerin, mahkeme takvimlerinin atanan işlerin kontrollerinin sağlıklı bir şekilde yapılamaması ve bilgisayar or

Editör yorumu

Üretici web sayfasında bulunan iletişim bilgilerini doldurararak demo sürüm edinebilirsiniz. Üretici web sayfasına erişmek için Hemen İndir butonuna basınız.

Program Hakkında

KOLAY OFİS, birden fazla Avukatın çalıştığı Hukuk Bürosu şirket ya da kurumlarda; dava, icra ve büro dosyalarının ve bu dosyalardaki çeşitli bilgilerin, mahkeme takvimlerinin atanan işlerin kontrollerinin sağlıklı bir şekilde yapılamaması ve bilgisayar ortamında düzgün bir şekilde tutulamaması iş verimliliği açısından büyük bir sorun olmaktadır.


İcra bilgileri bir programda, dava dosyaları, cari hesap bilgileri başka bir ortamda, yazışmalar mail programlarında, evraklar fiziki dosyalarda, diğer belgeler kişilerin bilgisayarlarında ayrı ayrı tutulması ve tutulan bilgilerin bir bütünlük arz etmemesi hem müvekkile raporlamada hem de işlerin takibinde zorluklara sebep olmaktadır.


KOLAY OFİS ile ofisinizde gerçekleşen tüm işlemlerinizi bilgisayar ortamında takip haline geçirebilirsiniz.Açmış olduğunuz dava bilgilerinizi, ara karar bilgilerinizi girebilirsiniz girmiş olduğunuz ara karar bilgileri üzerinde düzeltme yapabilir.Kendinize hatırlatmalar oluşturabilirsiniz. Ofisinizin mahkeme tarihlerine ait mahkeme günlüğünün tutulması ile duruşmalarınıza ait rapor çekip yapmanız gereken işlemeleri görebilirsiniz. KOLAY OFİS size detaylı bir raporlama olanağı sunmaktadır. Bu sayede görmek istediğiniz tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. KOLAY OFİS davalarınızın yasal süreleri düşme tarihleri gibi sizin için önem arz eden tüm süreçlerde size uyarı mekanizması oluşturur.


KOLAY OFİS ile ofis içi koordinasyonunuzda yeni bir dönem açılmış olacaktır. KOLAY OFİS ile tüm çalışanlar hem kendi işlerini planlayabilir hem de birbirlerine iş planında bulunabilirler. Ayrıca KOLAY OFİS içerisinde planlanan tüm işler hem planlayan mail adresine hem de iş planlanılanın mail adresine gönderilmektedir. İşin yapılması halinde hangi tarihte ve nasıl yapıldığına dair detaylı bilgi de mail adreslerine gönderilir.


KOLAY OFİS Hukuk Otomasyon Yazılımı, Avukatlık bürolarının ve firmaların hukuk departmanlarının tüm işlemlerinin tek bir program içinde takibine imkan sağlayan gelişmiş bir sistemdir.


 

Ekran Görüntüleri

KOLAY OFİS
Tümünü Göster