AkareSoft LawOffice
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
08.02.2010
Toplam İndirme
1344
Üretici Firma
AkareSoft
Uyumlu Sistemler
Windows

AkareSoft LawOffice 2.0

Avukat Programı

AkareSoft LawOffice; avukatlar için geliştirilmiş bir dava ve müvekkil takip programıdır.

Program Hakkında

AkareSoft LawOffice ile tüm dava ve müvekkil takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sınırsız sayıda Müvekkil, müvekkilin sınırsız sayıda davaları, sınırsız sayıda duruşma tüm detay bilgileriyle girilmektedir. Dava dosyalarını isterseniz Microsoft Word veya başka programdan LawOffice'e aktarabilirsiniz. Fihrist bölümü sayesinde tüm kontaklarınızı ayrı bir yerde tutabilirsiniz. Müvekkil bölümüne kaydedilen her kişi için "Fihriste de kaydedilsin mi?" şeklinde gelen soruya Evet derseniz Fihrist bölümüne de o kişi kopyalanır.

Her müvekkil için dava bilgileri oluşturabilir, dava dosyalarını Microsoft Word benzeri özel bir editörle kolayca hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz daha önce hazırladığınız Word dökümanlarını Kopyala-Yapıştır ile 100 sayfaya kadar yapıştırabilirsiniz.

Duruşmada girilecek mahkemeleri dilediğiniz kadar tanımlayabilirsiniz. Bir defa girdiğiniz mahkemeyi bir defa daha girmenize gerek yoktur, dilediğiniz kadar seçip kullanabilirsiniz.

Gelişmiş yedekleme modülü sayesinde verilerinizi kolaylıkla yedekleyebilirsiniz.Tüm yedeklerinizi Raporlar bölümünde görebilir, istediğiniz an önceki yedeklere dönebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

AkareSoft LawOffice
AkareSoft LawOffice
Tümünü Göster