Half-Life Rho-Bot
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.01.2012
Toplam İndirme
62314
Üretici Firma
Eric Bieschke
Uyumlu Sistemler
Windows

Half-Life Rho-Bot 2.0

Half Life Bot Eklentisi

Half-Life Rho-Bot eklentisi ile Half- Life'a 20 adete kadar bot ekleyip çoklu (multiplayer) oyun oynayabilirsiniz.

Editör yorumu

HARİTALAR NEDEN GÖZÜKMÜYOR?

Üreticinin açıklamasına göre haritaların gözükmemesi normal ancak Rho-bot normal olarak yüklenmiş haritaları nasıl kullanacağını biliyor. Gene üreticinin açıklamasına göre Rho-Bot'u kullanırken hangi haritaların oynanacağını mapcycle.txt dosyasını düzenleyerek belirleyebilirsiniz. Rho-bot ile başlatılan bir oyunda açılan ilk harita rhobot klasöründeki rhobot.cfg dosyası ile tanımlanan 'Initial Map' parametresi ile belirlenmektedir.

Eğer yine de haritaların oyun menüsünde gözükmesini istiyorsanız haritalarınızı rhobot/maps/ klasörünün içine kopyalayabilirsiniz. Ancak bu sadece görünüşte farklılık yaratmaktadır. Bu işlemin Rho-bot'un haritaları seçme ya da değiştirme eylemlerine bir etkisi yoktur. 1104 sürümü ve üstünde bu değişikliğe gerek olmamaktadır.

Program Hakkında

Half-Life Rho-Bot, Half- Life oyununa bot ekleyerek çoklu (multiplayer) oyun oynamanıza imkan sağlayan bir eklentidir. Half-Life Rho-Bot ile 20 adete kadar bot ekleyebilirsiniz.

Rho-Bot Kurulumu:

1) İndirdiğiniz dosyayı Half-Life klasörüne (Ör:C:\Sierra\Half-Life) çıkarın,

2) Half-Life'ı açın ve Custom Game'e girin ve listeden Rho-Bot'u seçip sol taraftan Activate'e tıklayın,

3)Ana menüye dönüp Multiplayer > LAN Game> Create Game>Ok dedikten sonra oyuna girdiğinizde botların da oyuna dahil olduğunu göreceksiniz.

Gelişmiş ayarlar için Half-Life>rhobot klasörü içindeki README.TXT dosyasına bakabilirsiniz.