LogMeIn Hamachi
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
11.07.2017
Toplam İndirme
17916
Üretici Firma
LogMeIn
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac

LogMeIn Hamachi 2.2.0.579

Sanal Ağ Programı

LogMeIn Hamachi, özellikle ağ üzerinden (LAN) oynanan oyunlar için gereken sanal ağ oluşturmaya yarayan ücretsiz bir programdır.

Program Hakkında

LogMeIn Hamachi internet üzerinden özel bir yerel ağ (LAN) kurmanızı sağlıyor ve bu da sadece yerel ağ üzerinden çalışan herhangi bir oyunu ya da uygulamayı, dünyanın neresinde olursa olsun arkadaşlarızla birlikte kullanabilme imkânı veriyor.

Bu özelliğiyle aynı zamanda Sanal ağ programı olan LogMeIn Hamachi ile ileri düzey network bilgisine gerek duymadan kolaylıkla sanal ağ bağlantısı (VPN) kurabilirsiniz. Windows ve Mac OSX destekli olduğu için bu türden tüm bilgisayarları aynı ağ üzerine dahil etmeniz mümkündür.

Hamachi ile oluşturulan özel ağların güvenliği için şifre imkanı bulunuyor, ve bu durumda sadece bu şifreyi bilenlerin bu ağa dahil olabiliyor. Chat özelliği ile ağ içindeki diğer arkadaşlarınıza ister doğrudan mesaj atabilir ya da grup chat ile tüm ağ içindekilerle yazışabiliyorsunuz. Member Ban adındaki özelliği ise ağ içindeki herhangi bir bilgisayarı dışarı atmaya yarıyor.

Ekran Görüntüleri

LogMeIn Hamachi Ekran Goruntusu 2
LogMeIn Hamachi Ekran Goruntusu 1
Tümünü Göster