Egzersizinizi ZEN Krystal'in Canlandırıcı Müziğiyle Yapın.Ekleyen
guven
Güncelleme Zamanı
08.09.2009

Spor yaparken performansınızı değerlendirmenize yarayan yerleşik adım sayarıyla, ZEN Krystal yürüyüş yaparak veya koşarak spor yapanlar için mükemmel bir taşınabilir müzik oynatıcıdır.

ZEN KrystalSpor yaparken performansınızı değerlendirmenize yarayan yerleşik adım sayarıyla, ZEN Krystal yürüyüş yaparak veya koşarak spor yapanlar için mükemmel bir seçimdir. Ne kadar koştuğunuzu adım sayarla ölçün ve ne kadar kalori yaktığınızı kalori sayacıyla öğrenin. Hatta bu portatif müzik oynatıcıyı paketle birlikte sunulan bantla kolunuza takabilir, en iyi tur zamanlarınızı ZEN Krystal'in kronometresini kullanarak kaydedebilirsiniz.

Bu kullanışlı ve hafif MP3çalar 4GB kapasite ile gelmekte ve kullanıcılara uygun biçimlerde 2000'e kadar şarkı yükleme imkânı sunmakta. Hatta bu 2000 şarkıdan sıkılırsanız ve değişiklik isterseniz ZEN Krystal'in radyosunu açıp istediğiniz radyo istasyonunu dinleme imkanınız da var.

Dahası mı? Yeteneklerinizi bu çok işlevli MP3çaların hareketi algılayan oyunlarında deneyebilirsiniz. ZEN Krystal yanınızdayken sıkılmak gibi bir şey artık söz konusu bile olmayacak.

Eşsiz Adım Sayar Özelliği
The ZEN Krystal'in yerleşik adımsayarı koştuğunuz mesafeyi, ne kadar hızlı koştuğunuzu ve egzersiz yaparken ne kadar kalori yaktığınızı ölçer.

En iyi tur zamanınız ne ?
Kronotmetre özelliğini kullanarak kendi rekorlarınızı belirleyin ve onları kırmaya çalışın.

Radyo ile hep bir alternatifiniz olsun
Müzik arşivinizdeki parçalardan sıkıldınız mı? Radyo açmanız yeterlidir. Cihazın hafızasına 32 ayrı radyo kanalı kaydedebilirsiniz.

Sınırsız Eğlenceye geçiş yapın

Arkanıza yaslanın ve kesintisiz 10 saatlik müzik keyfinin tadına varıp rahatlayın. ZEN Krystal ayrıca favori şarkılarınızdan 2000 kadarını hafızasında saklayabilir.

Güncel Kalın
ZEN Krystal'i çekici mavi OLED ekranındaki saat ve tarih görüntülemesiyle işlerinizden geri kalmayın.

Dosyalarınızı Kolayca Yükleyin

Basit bir şekilde dosyalarınızı ZEN Krystal'in içine sürükle bırak yaparak taşıyabilirsiniz. ZEN Krystal'e şakı yüklemek için hiçbir sürücü kurmanıza gerek yoktur.

İyi bir Dinleme Deneyimi
Creative duyma yetiniz konusunda sizi önemsiyor. Nasıl daha iyi bir müzik keyfi yaşayacağınızı öğrenmek için Creative sitesinden destek alabilirsiniz.