GroBoto
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.09.2009
Toplam İndirme
729
Uyumlu Sistemler
Windows

GroBoto 2.1

GroBoto; inanılmaz derecede kolay bir şekilde, karmaşık, dinamik, lirik biçimler ve animasyonlar oluşturmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır.

Program Hakkında

GroBoto; inanılmaz derecede kolay bir şekilde, karmaşık, dinamik, lirik biçimler ve animasyonlar oluşturmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Bu program; sanatsal ifade şeklini, üç boyutlu şekillerin ve hareketlerin sonsuz evrenini, etkileşimli bir şekilde keşfetme deneyimiyle birleştirir. GroBoto uygulamasın, oldukça kolay yapıdaki kullanımı; bu programı, daha dijital üç boyutlu Dünya'nın, tüm teknik yönlerine alışkın olmayan sanatçılar için oldukça ideal bir uygulama haline getiriyor. Bu programın, eşi benzeri olmayan 'Kalite-Hız' oranı; yüksek çözünürlüklere ve yüksek kaliteli resimlere gereksinim duyan, grafik ve video alanındaki profesyonellerin, harika bir iş akışına sahip olmasını sağlar.

Yazılımın 2.1 sürümü; yeni botları, atmosferikleri, kendini ışıklandırma özelliğini, yıldızları, resim filtreleme özelliğini ve sahne ön ayarlarını bünyesinde barındırır.