3ds Max
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.09.2012
Toplam İndirme
20827
Üretici Firma
Autodesk
Uyumlu Sistemler
Windows

3ds Max 2012

3D Grafik Programı

3ds Max, oyun geliştiricileri, görsel efekt sanatçıları, grafik tasarımcıları vb. için geliştirilmiş detaylı bir 3D Grafik programıdır.

Editör yorumu

Programı indirebilmek için İndir'e tıkladıktan sonraki sayfada Student (Öğrenci) ve Professional (Profesyonel Çalışan) seçeneklerinden birini tercih edip formu doldurmanız gerekiyor. Öğrenci iseniz 3DS Max programını tam sürüm ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Öğrenci sürümünün Profesyonel sürümden tek farkı yaptığınız çalışmalara eğitim amaçlı olduğunu gösteren bir filigran eklenmesidir.

Ücretsiz tam sürümünü nasıl indireceğinizi öğrenmek için Ücretsiz 3ds Max Nasıl İndirilir? isimli yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Program Hakkında

Autodesk 3ds Max, oyun geliştiricilerine, görsel egekt sanatçılarına, grafik tasarımcılara kampsamlı 3D modelleme, animasyon ve render çözümleri sunan gelişmiş bir 3D grafik programıdır. Detaylı poligon modelleme ve doku kaplama (texture mapping)araçları sayesinde modelleyiciler ve doku sanatçıları daha verimli ve hızlı çalışabilirler. Tümüyle entegre edilmiş karakter animasyon araç takımı (CAT), yeni bir karakter animasyon sistemi sunmaktadır. 3ds Max "scan line" ve "mental ray" işleyicileri sanatçıların gerçeğe çok yakın ya da stilize görüntüler elde etmelerine olanak sağlar.

Genişletilebilir ardışık düzen (pipeline) desteği sayesinde geliştiriciler, C++ ve .NET desteğiyle birlikte 3ds Max'i kişiselleştirebilir ve var olan ardışık düzenlerine entegre edebilirler.

Ekran Görüntüleri

3ds Max
3ds Max
Tümünü Göster