Gothic 3
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
03.02.2010
Toplam İndirme
1701
Üretici Firma
Aspyr
Uyumlu Sistemler
Windows

Gothic 3 ?

Gothic 3 Rpg severelere sunulmuş koca bir dünya ve oynandıkça kendine bağlayan bu oyun sizi yeni bir hayat sürükleyecek.

Program Hakkında

İnsanlar ve Orklar dev bir savaşa girmişlerdir. Savaşı kazanan orklar mineral madenlerinin etrafına hızla yerleşmektedirler ve insanlar ork tehlikesinden kaçmak için bulundukları toprakları hızla terk etmektedirler. Gothic 3'ün başlangıcını oluşturan bu olay isimsiz kahramanımızında kaderini etkileyecektir.


Kahramanımız devasa bir dünya'da te başına savaş mücadelesi verecektir. Gothic 3'te isterseniz insanlığı kurtarabilir isterseniz orklara hizmet edebilirsiniz. Yaptığını herşey sizi daha farklı olayların içine sürükleyecek.Gothic 3 inanılmaz bir dünyanın kapısını sizlere sunuyor dinazorların bulunduğu ormanlar ve geçit vermeyen dağların arasında kendi kahramanlık hikayenizi oluşturacaksınız. Oyunu gidişatı bir senaryoya bağlı değil siz nasıl istersenziz öyle gidiyor bu  durumda her oyuncunun kendine özel bir serüven yaşamasına olanak sağlıyor.


 


Gothic 3 Rpg severelere sunulmuş koca bir dünya ve oynandıkça kendine bağlayan bu oyun sizi yeni bir hayat sürükleyecek.


Sistem Gereksinimleri:


İşletim Sistemi: Winodws 2000,Windows Xp, Windows Vista


İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz


Ram: 1024


Ekran Kartı: 128 Mb


Boş Disk Alanı:  4.6 GbEkran Görüntüleri

Gothic 3
Gothic 3
Tümünü Göster