Drakensang: The Dark Eye
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
29.09.2012
Toplam İndirme
1336
Üretici Firma
THQ
Uyumlu Sistemler
Windows XP

Drakensang: The Dark Eye Demo

RPG Oyunu

Drakensang: The Dark Eye eğlenceli ve aksiyon dolu güzel bir maceraya atılmak için iyi bir seçenek Rpg sevenler ve Rpg oyunlarına başlamak isteyenler için oldukça eğlenceli ve sürükleyici ideal bir oyun.

Program Hakkında

Drakensang: The Dark Eye fantastik bir dünyada geçen ilginç öyküsü ve çok sayıda karakteriyle dikkat çeken bir RPG oyunudur.

Drakensang: The Dark Eye oyununda Ethra isimli evrende yer alıyorsunuz ve oyun içerisinde sizi ilgilendiren bölge Aventuria'a kıtasının Kosh bölgesi. Bu bölgede düşmanlarınızla vuruşacak ve karakterimizi geliştireceksiniz.. Kosh bölgesinde pek çok karakterle tanışacaksınız bu karakterler daha çok insan ırkından olsa da pek çok farklı ırktan karakter de oyun içerisinde mevcut. Keşfedeceğiniz pek çok alan bulunuyor: Bataklıklar mahzenler şehir merkezi ve daha fazlası...

Drakensang: The Dark Eye oyununun hikayesinde amacınız Hesinde Tapınağı'nın 87 yılda bir yeryüzüne çağırdığı Dragon Quest isimli görevi başarılı bir şekilde yerine getirip, Ejderha Avcısı Fendral'in sihirli kalkanına kavuşmak. Maceranız eski bir dostunuzun mektubuyla başlıyor ve devam ediyor. Maceranız sırasında grubunuza yeni üyeler katılabiliyor bu üyelerin bir kısmı geçiciyken bir kısmı kalıcı şekilde grubunuzda yer buluyor. Kalıcı olarak grubunuza katılan karakterlerin kontrolü sizin elinizdeama isterseniz yapay zekanın kontrolüne de bırakabilirsiniz.

Drakensang: The Dark Eye içerisinde seçebileceğiniz ırklar ve özelliklerine değinecek olursak temelde Tulamid, Thorwalian, cüce, elf, insan olmak üzere 5 ırk bulunuyor. Tulamid ırkını seçerseniz sadece amazon olabilir, Thorwalian ırkını seçerseni sadece korsan olabilir ama Cüce, Elf ya da İnsan ırkını seçerseniz, savaşçı, büyücü veya şövalye kavramlarına uyan 3 çeşit tipe girebiliyorsunuz. Cinseiyet seçimi de mevcut olan karakter seçimi aşamasında yapılıyor. Cücelerin bayan modeli konulmamış.Karakterlerinizin sadece savaşçı özellikleri yok ve bu durumda oyunu daha eğlenceli hale getiriyor. Tecrübe puanlarınız sayesinde sahip olabileceğiniz yetenekleriniz size pek çok alanda yardımcı oluyor. Peki oyunda ne tarz yetenekler var dediğinizi duyar gibiyiz... Simyacılık, demircilik, yay işçiliği gibi savaşçılarınızın ihtiyaçlarını karşılayabileceği pek çok özel yetenek mevcut bu yeteneklerinizi kullanarak para sıkıntısına düştüğünüz anlarda hırsızlık bile yapabiliyorsunuz.

Drakensang: The Dark Eye eğlenceli ve aksiyon dolu güzel bir maceraya atılmak için iyi bir seçenek. Rpg sevenler ve Rpg oyunlarına başlamak isteyenler için de oldukça eğlenceli, sürükleyici ve ideal bir oyun.

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP SP2, Windows Vista
  • İşlemci: Intel Core 2 DUO 2.6 GHz
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: 256 MB GeForce 8600
  • Boş Disk Alanı: 6 GB

Ekran Görüntüleri

Drakensang: The Dark Eye
Drakensang: The Dark Eye
Tümünü Göster