Google Earth
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
27.08.2017
Toplam İndirme
224580
Üretici Firma
Google
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac, iPhone, Android, iPad

Google Earth 2017

Harita Programı

Google Earth; dünyanın tüm güzelliklerini masaüstünüze taşıyan bir harita programıdır.

Program Hakkında

Google Earth; uydu fotoğrafları, haritalar ve Google'ın arama yeteneklerini harmanlayarak dünyanın coğrafi bilgilerini parmaklarınızın ucuna getirir.

Google Earth'ü kullanarak uzayda gezinebilir ya da oturduğunuz mahalleyi görüntüleyebilirsiniz. Gitmek istediğiniz adresi girdiğinizde size anında bu adrese ait görüntüleri getiren program ile okullar, parklar, restoranlar veya oteller gibi mekanları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Google Earth sayesinde Maui ve Paris gibi görülmeye değer mekanların yanı sıra yakınlarınızda bulunan restoranlar, hastaneler ve okullar gibi ilginizi çeken yerleri görüntüleyebilmenize olanak verir. 

Google Earth ile bir konumdan diğerine gitmek için takip etmeniz gereken yolu öğrenebilir; 3B mekanları ya da binaları daha yakından inceleyebilir ve konumlar ile ilgili fotoğraflı destekli detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Google Earth, Windows ve Mac OS bilgisayarlarda Google Chrome ile doğrudan kullanılabiliyor. Android ve IOS (iPhone, iPad) cihazlarda ise ücretsiz uygulamayı indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Google Earth
Google Earth
Tümünü Göster