FreeWish
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
08.09.2009
Toplam İndirme
1243
Uyumlu Sistemler
Windows

FreeWish 1.4

FreeWish ile, PC'nizi bir sosyal ağ web sitesine dönüştürüp; medya içerikleri paylaşabilir, blog'lar ve forumlar oluşturabilirsiniz.

Program Hakkında

FreeWish kurulduktan sonra PC'nizi ya da notebook'unuzu bir sosyal ağ web sitesine dönüştürür. Artık PC'niz üzerinden kişisel fotoğraflarınızı, müzikleri, videoları paylaşabilir, bookmark'lama, web sayfası ya da doküman yayımlama gibi işlemler yapabilirsiniz. Üstelik hazırladığınız bu içeriğe İnternet'ten binlerce insanın ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kendi blog yazarlarınızı barındırabilir, onlara blog açma imkânı verebilir, arkadaşlarınızı bu ağa davet edebilir, onlara kendi çevrimiçi özel günlüklerini tutma veya forumlarını açma şansını verebilirsiniz.

FreeWish'de gruplar tanımlayarak, kimlerin hangi içeriklere ulaşabileceğini belirleyebilirsiniz. FreeWish özellikle grup paylaşım ortamları için kullanışlıdır. İçerik yükleme işlemi ise oldukça basittir. Sadece, sabit diskinizdeki, paylaşmak istediğiniz klasörün adresini programa tanıtın, paylaşım şablonunu seçin ve "Start" tuşuna basarak otomatik yayımlama sürecini başlatın. Kolay web tabanlı arayüz ile, içerik ve kullanıcı yönetimi işlemlerini gerçekleştirebilir, sayfanızdaki CSS öğelerini tanımlayarak kendi şablonlarınızı da hazırlayabilirsiniz.