Format Factory
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
11.02.2016
Toplam İndirme
4598
Üretici Firma
Free Time
Uyumlu Sistemler

Format Factory 3.8.0.0

Video Dönüştürme Programı

Format Factory, ses ve video dosyalarını farklı formatlara (Avi, Xvid, MP4, Mp3) dönüştürebilen ücretsiz video dönüştürme programdır.

Güvenlik Uyarısı

Bu programın kurulum dosyasında virüs tespit edildiğinden kurulum dosyaları yayından kaldırılmıştır.

Program Hakkında


Format Factory
, pek çok işleve sahip çok sayıda farklı video, ses ve resim formatını çevirebilen ücretsiz bir format dönüştürücüdür.

Format Factory programındaki video dönüştürücü araçları ile mp4, avi, mpg, flv, mkv ve daha pek çok video dosyasını istediğiniz formata çevirebilirsiniz. 3gp çevirme işlemi ile videoları cep telefonunuzda oynatacak formata dönüştürebilirsiniz. Tüm bunların yanında jpeg dönüştürücü özelliği ile resim dosyaları için de çevirme işlemlerini yürütebilir.

Programın en sık kullanacağınız özelliklerinden MP3 çevirme ve video çevirme işlemlerinini hızlı ve kolayca gerçekleştirir. MP3 dönüştürücü özelliğinin yanında Müzik cdlerini (Audio CD) ripleyerek track dosyalarını da MP3'e çevirebilir.

Format dönüştürücü bu program kullanıcılara dosya formatlarını değiştirmede çeşitli ayar seçenekleri de sunuyor. Format dönüştürürken çevrilen dosyanın kalitesini, boyutunu vb. belirleyebilirsiniz.

Çevrilebilen video formatları:

MP4 / 3GP / MPG / AVI / WMV / FLV / SWF

Çevrilebilen ses formatları:

MP3 / WM A/ MMF / AMR / OGG / M4A / WAV

Çevrilebilen resim formatları:

JPG / BMP / PNG / TIF / ICO

Tüm bu formatlar arasında dönüştürmenin yanısıra; iPod, iPhone, iPad, Android, PSP, BlackBerry için format desteği ve RMVB (RealMedia) dosya desteğine sahiptir. FormatFactory hasar görmüş video ve ses dosyalarını onarabilir, dosya boyutlarını küçültebilir.

Ekran Görüntüleri

FormatFactory Logo
FormatFactory Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster