MediaCoder
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
10.01.2016
Toplam İndirme
9388
Uyumlu Sistemler
Windows

MediaCoder 0.8.41 Build 5810

Video Dönüştürücü

Video dönüştürücü MediaCoder ile ses ve video dosyalarını dönüştürmek için gerekli tüm codec ve araçlar elinizin altına geliyor.

Program Hakkında

MediaCoder, video dosyalarını tek tek ya da toplu olarak başka video formatlarına dönüştürme yapabileceğiniz ücretsiz bir video dönüştürücüdür.

Video çevirme esnasında H.264/AVC, H.265/HEVC, VP8/VP9, MPEG 1/2/4, Flash Video, XviD, DivX, Theora, Dirac, H.263, RealVideo, Windows Media Video, Huffyuv, MJPEG gibi sıkıştırma formatları kullanabilen MediaCoder; MP4, WebM, F4V, FLV, Matroska, AVI, MPEG-PS, MPEG-TS, ASF, MTS/M2TS/AVCHD, Quicktime/MOV, PMP, RealMedia, OGM tipindeki dosyaları destekliyor.

MediaCoder, adında da anlaşılacağı gibi Video dönüştürme yanında ses ve müzik dosyalarını dönüştürme işlemi de yapabiliyor. Ses dosyası dönüştürme işleminde MP3, Vorbis, LC-AAC, HE-AAC, Opus, AC-3, MPEG Audio, MusePack, Speex, AMR, Windows Media Audio, ADPCM, mp3PRO türlerini kullanabiliyorsunuz.

Bunların dışında Bluray, DVD, VCD, SVCD, CD, CUESheet formatındaki medyalarındaki videoları kopyalayabiliyor ve HTTP, FTP, RTSP, UDP şeklinde olan stream yayınlarını da kaydedip farklı video formatlarına dönüştürebiliyor.

Programın Windows 32 bit ve Windows 64 Bit için ayrı sürümleri bulunuyor, indirme ekranında bilgisayarınız için uyumlu olan sürüm otomatik olarak seçilecektir.

Ekran Görüntüleri

MediaCoder Ekran Görüntüsü
MediaCoder Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster