Folder Lock
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
16.09.2015
Toplam İndirme
3715
Üretici Firma
New Softwares
Uyumlu Sistemler
Windows

Folder Lock 7.5.5

Dosya Şifreleme Programı

Folder Lock, özel dosyalarınızı şifreleyip gizleyebilen güvenli bir klasör şifreleme programıdır.

Editör yorumu

Folder Lock programının kullanımı hakkında daha detaylı bilgilere Folder Lock ile Dosya Şifreleme adlı incelememizden erişebilirsiniz.

Program Hakkında

Folder Lock, saniyeler içerisinde istediğiniz kadar dosya, klasör, disk bölümü, resim ve belgeyi parola korumalı hale getirebilen, kilitleyebilen, gizleyebilen ve şifreleyebilen güçlü bir dosya şifreleme programıdır.

Folder Lock ile şifreleme yapılarak kilitlenen belgeler silinemez, yeniden adlandırılamaz, taşınamaz ve erişilemez.

Folder Lock tamamen taşınabilirdir; program sayesinde USB flash belleğiniz, diskleriniz, dizüstü bilgisayarlarınız ve sabit disklerinizdeki dosyalarınızı başka bilgisayarlarda kurulum gerektirmeden koruyabilirsiniz.

Folder Lock dosyalarınızı Windows, DOS, güvenli modda kullanımın yanı sıra işletim sistemi değişikliği veya CD'den önyükleme durumlarında bile korur. Folder Lock, kendi program klasörünü silmenize izin vermez ve doğru şifreyi girmeden kaldırılamaz. K

lasör şifreleme programı olarak Folderlock ayrıca gizli mod, korsan saldırı denetimi, dosyaları kalıcı yok etme, otomatik kilitleme, bilgisayarı otomatik kapatma, bilgisayarı kilitleme, bilgisayardaki izleri silme, 256 bit Blowfish şifreleme ve Windows Gezgininde sağ tık menüsüne eklenme gibi özellikler içerir.

Ekran Görüntüleri

Folder Lock Ekran Görüntüsü
Folder Lock Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster