Everest Ultimate Edition
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
17.01.2013
Toplam İndirme
30398
Üretici Firma
Lavalys
Uyumlu Sistemler
Windows

Everest Ultimate Edition 5.50.2100

Sistem Bilgisi Programı

Everest Ultimate Edition, bilgisayarınızda bulunan donanımlar ve yazılımlar hakkında detaylı bilgi sunan bir sistem bilgisi programıdır.

Editör yorumu

Everest Ultimate Edition programı artık üretilmeyecek olup yeni sürümünün adı AIDA64 olmuştur.

Program Hakkında

Everest Ultimate Edition; kullanıcılara kurulum, optimizasyon ve bilgisayardaki hataları giderme konularında tüm sistem gereksinimlerini dikkate alarak yardımcı olan bir sistem bilgisi programıdır. Program ile donanım araçlarının ve kurulu sürücülerin performanslarından tutun da işletim sisteminin güvenlik ve uyumluluk durumuna kadar birçok konu gözden geçirilebilmektedir.

Everest Ultimate Edition, sistem bilgilerine ek olarak kullanıcıya sunduğu gerçek zamanlı raporlarla kapsamlı karşılaştırmalar yapma ve donanımları gözleme imkanı verir.

Bu ve diğer güçlü gözlem araçlarıyla sistem performansınızı diğer sistemlerle karşılaştırabilir aşırı ısınma, güç kaçağı ve donanım arızaları gibi problemleri engellemek için önlem alabilirsiniz.

Everest Ultimate Edition; her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta ve fakat profesyonellerin ihtiyaç duyacağı fonksiyonları taşır niteliktedir.

Everest Ultimate Edition 5.50.2100 sürümünde yapılan yenilikler ve düzeltmeler;

  • 100.000'den fazla donanıma ve aygıta tam destek sağlanmıştır

Ekran Görüntüleri

Everest Ultimate Edition
Everest Ultimate Edition
Tümünü Göster