EnhanceMySe7en Free
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.01.2011
Toplam İndirme
1055
Üretici Firma
SeriousBit
Uyumlu Sistemler
Windows 7

EnhanceMySe7en Free 2.16

Bilgisayar Hızlandırma Programı

Windows 7'nin gizli ayarlarına ulaşmanızı sağlayacak olan EnhanceMySe7en ile işletim sisteminizi hızlandırabilir, tüm ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

Program Hakkında

EnhanceMySe7en, kullanıcılara, sistemlerinden maksimum verim almaları için birçok detaylı ayarı kontrol etme şansı veren bir bilgisayar hızlandırma programıdır.

Windows 7, Windows XP ve özellikle Vista'ya göre çok daha hızlı ve tatminkâr bir işletim sistemi; fakat EnhanceMySe7en ile Windows 7'yi daha da hızlandırabilir, özelliklerinden daha verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

EnhanceMySe7en ile Windows 7'yi yeniden yapılandırma veya özelleştirme adına ihtiyacınız olan herşeyi kusursuz bir biçimde hazırlanmış arayüzü sayesinde tek programda elde edeceksiniz. Program, kayıt defteri (registry) düzenleyici, disk temizleyici, defragmantasyon uygulaması, HDD sıcaklığı görüntüleyici ve sistemin sağlığı ile ilgili haberdar olmak isteyeceğiniz diğer birçok araca sahiptir. Bunların yanı sıra sisteminizin performansını artırmak için içerisinde birçok ayar bulunmaktadır. Temiz ve basit arayüzü ile, birçok programı birden kullanarak yapabileceğiniz ayarları ve araçları, tek programda birleştiren EnhanceMySe7en Windows 7'nin derinliklerinde keşfe çıkmak isteyenler için, normalde kullanıcıların ulaşamayacağı ayarlara müdahale etme imkânı da tanıyor.

Özellikleri:

 • Process Identification - Sisteminizde izinsiz çalışan yazılımları saptayın
 • Start-Up Management - Başlangıçta çalışan gereksiz yazılımları kaldırarak sisteminizin performansını artırın.
 • Registry Cleaner - Windows 7'ye uygun olarak Kayıt Defteri'ni temizleyen bu uygulama geçersiz girişleri ve kaldırılmış programlardan kalan izleri Kayıt Defteri'nden çıkararak sisteminizi rahatlatır.
 • Disk Temizleyici - Hangi klasörlerin diskinizde daha çok yer kapladığınızı istatistiksel verilerle de gözlerinizin önüne getiren bu uygulama diskinizdeki gereksiz dosyaları temizlemenizi de sağlıyor.
 • Registry Optimizer - Bu uygulama, Kayıt Defteri'nizi yeniden indeksleyip yeniden oluşturarak, bilgisayarınızın Kayıt Defteri'ne ulaşma ve işlemlere cevap verme sürelerini azaltır.
 • Disk Defragmanter - Diskinizdeki birbiriyle ilişkili dosyaların diskte yanyana bulunmasını sağlayarak performansı ciddi oranda artırır.
 • Hard Drive Monitor - Sabit diskinizin sıcaklık, kafa yüksekliği, dönüş zamanı vb. bilgilerini görebilmenizi sağlar.
 • Sistem araçları, dosya, ağ ve güvenlik araçları.
 • Güvenlik - EnhanceMySe7en'ın bu bölümü sayesinde Windows 7'nin güvenlik ayarlarını kolaylıkla konfigüre edebilirsiniz.
 • Optimizasyon - Ayarlarınızı maksimum hız ve sistem kararlılığı için optimize edebilirsiniz.
 • Özelleştirme - Masaüstünüzü, menüleri, araç çubuklarını ve bilgilendirme ayarlarınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
 • Ağ - İnternet bağlantı hızınızı optimize edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Enhancemyse7en ekran görüntüsü
Enhancemyse7en disk temizleme
Tümünü Göster