Diskeeper Professional
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
23.05.2014
Toplam İndirme
668
Üretici Firma
Diskeeper Corp
Uyumlu Sistemler
Windows

Diskeeper Professional 12

Disk Birleştirme Programı

Diskeeper Professional, masaüstü ve dizüstü bilgisayarda disk fragmantasyonunu engelleyerek verimlilik ve performans artışı sağlar.

Program Hakkında

Diskeeper Professional, bilgisayarınızın diski üzerindeki veri parçalanmalarını (fragmentation) engelleyerek disk performansını en yüksek seviyede tutmayı sağlayan bir disk birleştirme programıdır.

Diskeeper Professional, içerdiği HyperBoot özelliği sayesinde bilgisayarın açılış hızını ciddi oranda hızlandırır. IntelliWrite teknolojisi disk üzerine yazılan verileri sürekli kontrol ederek oluşabilecek disk parçalanmalarını %85 oranında engeller bu da size sürekli yüksek disk performansı olarak geri döner.

Eğer SSD (Solid State Drive) diskiniz varsa bu sefer HyperFast adındaki özellik devreye giriyor ve SSD diskten sürekli yüksek performans almanızı ve aynı zamanda akıllı yazma algoritmasıyla SSD diskinizin ömrünü uzatmada katkıda bulunarak daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Bu özelliklerin yanında I-FAAST teknolojisi sık kullandığınız dosyalara erişiminizi %80'e kadar hızlandırabiliyor ve diskiniz %1 boş alan kalsa dahi disk birleştirme (disk defragmentation) işlemi yapabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

Diskeeper Professional
Diskeeper Professional
Tümünü Göster