Dink Smallwood
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.02.2010
Toplam İndirme
1243
Üretici Firma
Robinson Technologies
Uyumlu Sistemler
Windows

Dink Smallwood 1.08

RPG - Macera oyunu

RPG - Macera oyunu türündeki Dink Smallwood oyununda bir çiftçi olarak başlayıp kahraman bir savaşçı hâline geliyorsunuz.

Program Hakkında

Dink Smallwood; üç boyutlu izometrik grafiklere sahip ve ünlü Zelda oyun serisinin tarzında geliştirilmiş bir RPG macera oyunudur. Dink Smallwood'da hevesli genç domuz çiftçisi Dink karakterini kontrol edersiniz. Seth Robinson'un kıvrak zekasının ürünü olan bu espri dolu oyunda Dink karakterinin, beceriksizin tekiyken hünerli biri haline gelişini gözlemleme fırsatına sahipsiniz. Ayrıca Dink hayranları tarafından oluşturulmuş ve hikayeye yenilikler katan ya da tamam yeni hikayeler yaratan yüzlerce DMOD'yi (Dink Modüllerini) internetten indirebilirsiniz. Grafikler çok önemli değil ben iyi bir RPG oyunu oynamak istiyorum diyorsanız küçük oyun kategorisindeki Dink Smallwood oyununu indirebilirsiniz.

Bu kurulum paketi, DinkEdit programı ve kendi maceralarınızı yazmak için güçlü bir script yazma sistemi ile birlikte gelir.

Not: Düzenleyiciyi, Windows XP de kullanmak için oyunun geliştiricisinin sitesinde bulabileceğiniz 1.07 yamasını yüklemeniz gerekmektedir.

Ekran Görüntüleri

Dink Smallwood
Dink Smallwood
Tümünü Göster