DeskPDF Studio XE
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.06.2017
Toplam İndirme
3202
Üretici Firma
Docudesk
Uyumlu Sistemler
Windows

DeskPDF Studio XE 5.2

PDF Programı

DeskPDF Professional, herhangi bir uygulama içinden %100 Adobe Reader uyumlu PDF dosyaları oluşturma imkanı sağlayan bir PDF Programıdır

Program Hakkında

 PDF programı olan DeskPDF Professional, kullanıcılarına herhangi bir uygulamadan % 100 Adobe Reader uyumlu PDF dosyaları oluşturma imkânı verir.
 
DeskPDF ile Windows'un "Yazdır" komutunu kullanarak, Microsoft Office ve 250'den fazla Windows uygulamasından doğrudan PDF dosyası oluşturabilirsiniz. 
 
Program aynı zamanda PDF dosyalarını düzenleme imkanı da sağlıyor. Microsoft Office'e oldukça benzer olan arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolay.

Ücretli bir program olması nedeniyle Standard, Pro ve Pro+OCR adında üç farklı sürümü bulunuyor. Standard sürümünde PDF oluşturma ve düzenleme özellikleri bulunurken; Pro sürümünde gözden geçirme, form ekleme ve şifreleme & imzalama seçenekleri var.

Pro+OCR versiyonunda ise Pro versiyona ilave olarak fotoğraf biçimindeki dokümanlarda (JPG, PNG, PDF vs) bulunan metinleri tarayıp Word, Excel vb. olarak kaydetmenizi sağlıyor.

Ekran Görüntüleri

DeskPDF Professional 2.5.8
Tümünü Göster