Adobe Acrobat Professional
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
31.08.2010
Toplam İndirme
5682
Üretici Firma
Adobe Systems
Uyumlu Sistemler
Windows

Adobe Acrobat Professional 9

Adobe Acrobat Professional, iş dünyası profesyonellerine güvenli bir şekilde PDF belgeler oluşturma, birleştirme, düzenleme ve kontrol etme imkanı sunan pdf programıdır.

Program Hakkında

Acrobat Professional 9, görsel olarak oldukça düzgün PDF dosyaları oluşturulmasına; bir PDF Portföyü içinde, birden çok dokümanın sunulmasına ve hatta multimedya eklenmesine olanak sağlayan bir pdf programıdır. Ayrıca bir dosya içinde; '.pply' şifreleri koyarak, izin yetkilerini ayarlayarak ve hassas verileri tamamen kaldırarak, çalışmalarınızın tamamen güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Acrobat Professional 9 yazılımı sayesinde; tüm takımınız, yorumlar yapıldığı anda bu yorumları görüntüleyip, anında yanıt verebilir ve dolayısıyla; inceleme ve onaylama işlemlerinin oldukça akıcı bir şekilde gerçekleşmesi sağlanabilir. Sadece birkaç tıklamayla; herhangi birinin doldurabileceği ve elektronik olarak kaydedebileceği, bir form oluşturabilirsiniz.

Adobe Acrobat Professional 9 sürümü; bir PDF dosyası üzerindeki iş birliğini mümkün kılmak için doküman görüntülemelerin senkronize edilmesine; 256-bit lik bir şifreleme sistemiyle, PDF dokümanlarının korunmasına; dokümanların, çizimlerin, e-postaların, çizelgelerin, tek bir PDF portföyü içinde birleştirilmesine ve PDF dosyalarının içine, videolar eklenmesine olanak sağlar.

Ekran Görüntüleri

Adobe Acrobat Professional
Tümünü Göster