Cool Flash Maker Pro (Flash Effect Maker Pro)
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
10.08.2011
Toplam İndirme
2956
Üretici Firma
Avimpeg
Uyumlu Sistemler
Windows

Cool Flash Maker Pro (Flash Effect Maker Pro) 14.06

Flash Programı

Cool Flash Maker Pro (Flash Effect Maker) bir Flash Web tasarım aracı olup Web tasarımcılara; hareketli Flash Web siteleri, Flash girişler, Flash reklam bantları, Flash reklamlar ve her tür Flash animasyonu için yardım sağlar.

Program Hakkında

Cool Flash Maker Pro (eski adıyla Flash Effect Maker Pro) bir Flash Web tasarım aracı olup Web tasarımcılara; hareketli Flash Web siteleri, Flash girişler, Flash reklam bantları, Flash reklamlar ve her tür Flash animasyonu için yardım sağlar.

Cool Flash Maker ile kendi resimlerinizi yazı tipi arka planı olarak yerleştirebilir ve daha sonra onları animasyonlu metinlerle, arka plan efektleriyle birleştirebilir ve komik Flash görüntüleri oluşturabilirsiniz. Üstelik hepsi sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir. Cool Flash Maker size hem basit- hem de gelişmiş Flash animasyonları yaratma imkânı sunar. SWF dosyalarını EXE dosyaları olarak kaydedebilir ve daha sonra onları arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. EXE Flash Player, Flash dosyalarını duvar kâğıdı ve ekran koruyucu olarak atamayı destekler.

Ekran Görüntüleri

Flash Effect Maker Pro
Tümünü Göster