Adobe Captivate
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
09.04.2010
Toplam İndirme
3458
Üretici Firma
Adobe Systems
Uyumlu Sistemler
Windows

Adobe Captivate 4

Flash Programı

Adobe Captivate 3; hızlı ve basit bir şekilde, ekran yakalama (screencast), güçlü ve hoş simulasyonlar, senaryo temelli alıştırmalar, etkili kısa sınavlar (quiz) yaratma imkanına kavuşabileceğiniz bir flash programıdır.

Program Hakkında

Flash programı olan Adobe Captivate ile profesyoneller, eğitimciler ve iş ve şirket kullanıcılarının öğrenmesi için interaktif içerik, durağan (statik) sunum ya da tanıtımlardan çok daha etkili olabilirler. Ancak profesyonel kalitede simulasyon geliştirme ve yükseltme pahalı, zaman harcayan ve zor bir süreçtir.

Ekran yakalama (screencast) ve yazılım tanıtımı, düzenlenebilir ekran ve görüntü yakalama özelliği ile kolayca yaratılabilir. Değişik ekran kayıt modları (demo, pratik, test gibi) ile hızlı bir elektronik öğrenim (eLearning) içeriği geliştirebileceksiniz. Buna programlama bilgisi olmadan, interaktiflik ve rastgele sınav yapmayı (quizzing) da ekleyebilirsiniz. Çoklu ortam (multimedia) yeteneği gerektirmeden hoş öğrenim deneyimleri ya da çevrimiçi sunumlar hazırlayabilirsiniz. Konuyla ilgili uzmanlara kendi elektronik öğrenim (eLearning) içeriği oluşturma imkânını veriyoruz. Elektronik öğrenim araçlarını ve öğrenim yönetimi sistemleri ile birleştirin. Zengin öğrenim içeriklerini hemen hemen herkese her zaman ve her yerde sunun.

Not: İndirme linki, sizi kayıt formunun doldurulmasının isteneceği bir Web sayfasına yönlendirecektir. Bu çok büyük bir dosya olup (126MB) çevirmeli modemle indirilmesi saatler sürebilir.

Ekran Görüntüleri

Adobe Captivate
Tümünü Göster