CdCoverCreator
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
17.04.2010
Toplam İndirme
1955
Üretici Firma
Thyant Software
Uyumlu Sistemler
Windows

CdCoverCreator 2.5.2

CD/DVD Kapağı Hazırlama Programı

CD/DVD kapağı hazırlama programı CdCoverCreatorile CD/DVD'leriniz için tamamen kendinize özel kapak resimleri, üzerinde içeriğin yer aldığı arka kapaklar, kitapçıklar ya da etiketler hazırlayabilirsiniz.

Program Hakkında

CDCoverCreator, hem müzik hem de veri CD/DVD'leriniz için kendi özel CD/DVD kapaklarınızı hazırlayabileceğiniz bir CD/DVD kapağı hazırlama programıdır. CDCoverCreator ile, kapaklar, etiketler, arka kapak ve kitapçıklar tasarlayabilirsiniz.

Programın bazı özellikleri şöyle sıralanabilir: Sihirbaz tabanlı arayüz ile hızlı tasarım imkânı; müzik CD'sinden şarkı uzunluklarını otomatik alma; CD albüm bilgisini İnternet'ten (CDDB) otomatik intirerek albüm bilgilerine ekleyebilme; CD-Text bilgisi okuma; veri CD'leri için dizin yapısı oluşturabilme; Şarkı listesini biçimli metin olarak panoya aktarabilme ve bunu Kelime işlemciye aktarabilme ya da listeyi HTML formatında kaydedebilme; kapağın temel düzeni için içlerinden seçim yapabileceğiniz birçok şablon; entegre kapak resmi gezgini ile CD kapaklarını direkt olarak web'den indirebilme; CD kitapçıkları oluşturabilme; birçok farklı CD kutusu ve kağıt tarzı seçimi.