QuarkXPress
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
18.08.2014
Toplam İndirme
25491
Üretici Firma
Quark
Uyumlu Sistemler
Windows, Mac

QuarkXPress 10.2

Grafik Tasarım Programı

QuarkXPress; baskı öncesi anahat düzeni oluşturma, metin girişi, düzenleme, renk ve resimli tipografi ile profesyonel amaçlar için basılacak görselleri dinamik şekilde hazırlamanızı sağlar.

Program Hakkında

QuarkXPress, fotoğraf, yazı ve diğer görsel objeler için düzenleme işlemleri ve baskılama işlemlerini; renklerle ve resimlerle birleştirmelerine olanak sağlayan oldukça güçlü bir programdır.

Bu program; yerleşim düzeni ve tasarım, baskılama işlemi, internet sayfası oluşturma işlemi, renklerin yönetimi ve çıktılar için birçok farklı özellikleri kullanıcılara sunar. Programın oldukça kapsamlı olan yazdırma kontrolleri; kullanıcıların neredeyse her türdeki dokümanı, çıktı olarak alabilmesine olanak sağlar. Bu programı kullanarak; içinde üstüne fareyi getirince dönen efektler, hiper bağlantılar ve biçimler barındıran, web dokümanları oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu programı kullanarak; içerikleri 'XML' (Extensible Markup Language / Genişletilebilir İşaretleme Dili) formatına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca programda; 'XML' formatındaki içerikler, dinamik internet sayfaları oluşturabilmek için 'HTML' şablonları ile birlikte kullanılabilir.

Ekran Görüntüleri

QuarkXPress
Tümünü Göster