Acoustica Basic Edition
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
11.12.2012
Toplam İndirme
2449
Üretici Firma
Acon Digital Media
Uyumlu Sistemler
Windows

Acoustica Basic Edition 5.0 Build 62

Ses Kayıt Programı

Acoustica, ses dosyalarını düzenleme ve Audio CD oluşturmada kullanabileceğiniz ücretsiz ses kayıt programıdır.

Program Hakkında

Acoustica, ses kaydı almak ve ses dosyalarını düzenlemek için kullanabileceğiniz başarılı bir ses kayıt programıdır. Bu program; yüksek kaliteli ses kayıtları ve müzik CD'leri oluşturmanız için kayıt, analiz, ses editleme ve CD yazdırma işlemlerinde kullanılan birçok farklı profesyonel aracı bünyesinde barındırır. Acoustica yazılımının arayüzü; yüksek hız, kesinlik ve kullanım kolaylığı dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Acoustica, ses dosyaları için 32 bit derinlik ve 384 kHz örnekleme oranı sağlayabilen, kaliteli bir şekilde ses düzenleme yapabilmenizi ve ses kaydı almanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Acoustica yazılımının ses dosyalarını düzenleme için dinamik işleme, dengeleme, terse çevirme, koro, flanger gibi sayısız ses efekti; zaman esnetme; tuş yer değiştirme araçları dahil olmak üzere; oldukça geniş bir yelpazede editleme araçları ve ses efektleri; bulunmaktadır. Acoustica sayesinde gürültü, tıklama sesleri, çatırtı sesleri, çıtlama sesleri ya da eksik olan yüksek frekanslı bileşenler tarafından tamamen bozulmuş ses kayıtları, tekrar kurtarılarak düzgün bir hale getirilebilir.

Acoustica, DirectX ve VST eklentilerinin yanısıra diğer üreticilerin ses efektleri ve araçlarını kullanmanıza da olanak sağlar.

Acoustica Basic Edition 5.0 Build 62 sürümünde eşitli hatalar düzeltilmiştir.

Ekran Görüntüleri

Acoustica
Acoustica
Tümünü Göster