Abandoned Castle Studios: Kingdoms of War
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
05.02.2010
Toplam İndirme
876
Uyumlu Sistemler
Windows

Abandoned Castle Studios: Kingdoms of War 1.12

Kingdoms of War; ücretsiz bir kayıt işlemi gerektiren, büyük bir imparatorluk oluşturmak için mücadele verdiğiniz çevrimiçi bir simülasyondur.

Program Hakkında

Kingdoms of War; ücretsiz bir kayıt işlemi gerektiren, büyük bir imparatorluk oluşturmak için mücadele verdiğiniz çevrimiçi bir simülasyondur. Bu oyunda topraklarınızı ve en nihayetinde tüm dünyayı yönetebilmek için diğer şehir liderleri ile ortaklaşa çalışmalısınız.

Oyun gerçek zaman ile 2 ayın üzerinde bir zaman dilimine yayılmıştır ve oyundaki her gün, gerçek zamanda 1 saate eşittir. İmparatorluğunuz çevrimiçi olmadığınız anlarda dahi büyümeye ve güzelleşmeye devam eder. Kingdoms of War; diplomasi seçenekleri, politika, oyuncular veya krallıklar ile ticaret, 20'den fazla bina türü, 5 benzersiz ırk (insan, elf, cüce, amazon ve ork) gibi özelliklere sahiptir. Oyun; büyü, casusluk ve hırsızlık gibi güçlü destekleyici yeteneklerin bulunduğu bir savaş oyunudur. Kingdoms of War ayrıca kapsamlı bir üç boyutlu harita sistemi sayesinde bütün dünyanın görülebilmesine olanak verir ve iletişim için gelişmiş bir sohbet sistemine sahiptir.