Chess Rally
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
11.02.2010
Toplam İndirme
1832
Üretici Firma
Ingenuware
Uyumlu Sistemler
Windows

Chess Rally 2.6

Satranç oyunu

Online satranç oyunu Chess Rally ile online oyun odalarında satranç oynayabilir, sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve canlı eğitmenlerden uzman desteği alabilirsiniz.

Program Hakkında

Chess Rally online odalarda satranç oynayabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz ve eğitmenlerden canlı desteği alabileceğiniz online bir satranç oyunu. Ayrıca Chess Rally ile yerel ağ bağlantısı üzerinden bir arkadaşınıza, e-posta aracılığıyla bir başka oyuncuya ya da çeşitli zorlu bilgisayar yönetimindeki rakiplerinize karşı satranç oynayabilirsiniz.

Chess Rally, hem oyuna yeni başlayanlar ve hem de uzman satranç oyuncularına yönelik güzel grafikler ve sesler; eğlenceli karakterler; indirilebilir ücretsiz temalar ile kişiselleştirilebilir bir ara yüz; akıcı animasyonlar; eksiksiz bir kullanıcı rehberi ve ücretsiz destek gibi özellikler içerir. ChessRally satranç programı ayrıca sıralama oyunu, süreli oyun, uluslar arası kabul gören kurallar, bilgisayar hamle önerileri, deneme modu ve interaktif hamle geçmişi penceresi özelliklerine de sahiptir.

Chess Rally 2.6 sürümünde yeni iki büyük oyun tahtası,komik avatarlar, indirilebilir temalar bulunuyor.