1 Click PC Fix
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
14.09.2009
Toplam İndirme
1065
Üretici Firma
1 Click PC Fix
Uyumlu Sistemler
Windows

1 Click PC Fix 3.5

1 Click PC Fix, farenizin tek tıkı ile bilgisayarınızı onarabilen bir Kayıt Defteri temizleme aracı ve PC doktorudur.

Editör yorumu

1 Click PC Fix, temel amacı Kayıt Defterinizdeki sorunları ortadan kaldırmak olan ve Kayıt Defteri yedekleme/geri yükleme, başlangıç programlarını düzenleme ve gereksiz dosyaları temizleme gibi özellikler barındıran bir optimizasyon programı.

Basit ara yüzü sayesinde her düzeyden kullanıcının rahatça kullanabileceği 1 Click PC Fix, Kayıt Defterinizdeki boşta kalmış kısayollar, geçersiz DLL'ler ve geçersiz program kaldırma bilgileri gibi sorunlu girdileri temizleyerek Kayıt Defterinizi onarıyor.

1 Click PC Fix ayrıca Kayıt Defteri yedekleme/geri yükleme, başlangıç programlarını yönetme, gereksiz dosyaları silme ve yeni sürüm denetimi gibi özelliklere de sahip.

Ücretli bir program olan 1 Click PC Fix'in ücretsiz deneme sürümü Kayıt Defterinizde bulunan hataların ilk 50 tanesini silebilmenize olanak veriyor. Bu da programın gerçek potansiyelinin görülebilmesinin önündeki büyük bir engel.

Program Hakkında

1 Click PC Fix, farenizin tek tıkı ile bilgisayarınızı onarabilen bir Kayıt Defteri temizleme aracı ve PC doktorudur.

Bu program sayesinde işletim sisteminiz daha hızlı açılır ve hem işletim sisteminiz hem de programlarınız daha hızlı çalışır. Bozuk dosyalar bilgisayarınızı sonsuza dek yok etmeden önce, ücretsiz 1 Click PC Fix programının, bilgisayarınızı hatalardan arındırmasına izin verin!