Video Convert Master
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
15.01.2010
Toplam İndirme
1233
Üretici Firma
McFunSoft
Uyumlu Sistemler
Windows

Video Convert Master 8.5.10.198

Video Dönüştürücü ve MP3 Çevirme Programı

Video Convert Master, mp3 çevirme, video dönüştürme gibi işlemlerle her çeşit görüntü ve ses dosyasını yüksek hız ve kalitede dönüştürme hatta DVD'ye kaydetme imkânı verir.

Program Hakkında

Çok kapsamlı bir program olan Video Convert Master kullanıcıya; MP3 çevirme, video dönüştürme gibi işlemlerle her çeşit görüntü, ses dosyasını yüksek hız ve kalitede dönüştürme, çevirme ve DVD'ye kaydetme imkanı verir.

En çok kullanılan medya türleri olan; AVI, MPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VCD, DVD, SVCD, RMVB, RM, WMV, SWF (Flash), VOB, ASF, AAC, AC3, MP2, MP3, AMR, WAV türü dosyaları kolaylıkla birbirine dönüştürebilir ve eğer dilerseniz DVD'ye kaydedebilirsiniz.

Son derece kullanışlı arayüzüyle her seviyeden kullanıcının rahatlıkla faydalanabileceği bir video dönüştürücü olan McFunSoft Video Convert Master'ın diğer birkaç özelliği ise şunlar: Görüntüleri dilediğiniz boyutta kesme ve ayırma, DVD, VCR, TV, web kamerası ve benzer kaynaklarda bulunan görüntüleri baştan itibaren keydetmenizi sağlar. Diğer dönüştürme programlarından farklı olarak dosyaları DVD ortamında yazma imkânı verir. Ses dosyalarını kusursuz şekilde kaydetmenizi sağlar.

Video Convert Master sürümünde 8.5.10.198 yapılan yenilikler ve düzeltmeler:

  • Daha çok format desteği sağlandı,
  • Windows Medya güncellemesi yapıldı,
  • Kullanıcı arabirimi güncellendi,
  • Encode ve doceder güncelemesi yapıldı,
  • Yeni kısa yollar eklendi.

Ekran Görüntüleri

Video Convert Master
Video Convert Master
Tümünü Göster