USB Flash Security
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
01.09.2015
Toplam İndirme
1546
Uyumlu Sistemler
Windows

USB Flash Security 4.1.12.15

USB Bellek Şifreleme

USB Flash Security, USB Bellekler için şifreli koruma sağlayan ücretsiz bir program.

Program Hakkında

USB Flash Security, USB Bellek ya da USB Diskler için erişim koruması sağlayan USB Bellek şifreleme programıdır.

USB Flash Security, başkaları tarafından içindeki dosyaların görülmesini istemediğiniz USB bellek ya da USB diskleri kolay bir şekilde şifreli hale getirebileceğiniz bir program.

Program basit bir şekilde kuruluyor ve ardından şifreli yapmak istediğiniz USB belleği seçip ona da gerekli kurulum yapılıyor, bu işlem sırasında USB bellek içerisindeki tüm dosyalar siliniyor. Ayrıca ücretsiz sürümde en fazla 4GB boyutunda USB Bellek kullanılabiliyor. Kurulum sonrasında bu USB belleğe erişim için kullanmak istediğiniz şifreyi ve şifre için ipucu girip işlemi tamamlıyorsunuz.

Kurulum sonrasında USB belleği bilgisayarınızdan çıkartın ve tekrar takın. USB Belleğin içine bakmaya çalıştığınızda şifre soran ekranı göreceksiniz, şifre doğru girilmediği sürece USB Bellek içindeki dosyalara erişmek mümkün olmayacaktır.

Kurulum sırasında belirlenen şifre ve hatırlama ipucunu unutulmayacak şekilde girmek çok önemli. USB Flash Security, AES 256 Bit kriptolama teknolojisi kullandığı için doğru şifreyi girmeden USB Bellek içerisinde dosyalara bir daha erişmek mümkün değil.

Ekran Görüntüleri

USB Flash Security
USB Flash Security
Tümünü Göster