Ulead CD - DVD PictureShow
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
18.03.2011
Toplam İndirme
1191
Üretici Firma
Corel
Uyumlu Sistemler
Windows

Ulead CD - DVD PictureShow 4.0

Slayt Programı

Slayt programı Ulead CD & DVD PictureShow 4; televizyonda görüntülemek için eğlenceli slayt gösterileri hazırlamanızı kolaylaştırır.

Program Hakkında

Ulead CD & DVD PictureShow; televizyonda görüntülemek için eğlenceli slayt gösterileri hazırlamanızı sağlayan bir slayt programıdır. Resimlerinizi; müzik, geçişler, başlıklar, konuşma ve etkileyici efektler ile tamamlayarak sadece üç adımda müzikli slayt gösterilerine dönüştürebilirsiniz. Instant-Show tema şablonlarını kullanarak her defasında etkileyici slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.Ulead CD & DVD PictureShow 4, etkileyici slayt gösterileri oluşturmayı kolay ve hızlı hale getirir, her iş için slayt gösterisi oluşturabilirsiniz.

Ulead CD - DVD PictureShow 4.0 sürümünde;- yepyeni Instant-Show: DVD dolaşma menüleri, arka plan müziği ve özelleştirilmiş gezdirme & yakınlaştırma, Ken Burns efekti gibi pek çok yeni özeliğe sahiptir. Bu özelliklerle fotoğraflar arasında gezinirken veya fotolarınızın detaylarına yakınlaştırma yaparken onları daha ilginç kılabilirsiniz. ExpressFix; yanlış pozlandırma, renk düzeltme, renklerle oynama, netleştirme, ten rengiyle oynama gibi pek çok yerleşik fotoğraf düzenleme özelliğine de sahiptir.