TuneUp Utilities
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
24.09.2012
Toplam İndirme
699
Üretici Firma
TuneUp Distribution
Uyumlu Sistemler
Windows XP

TuneUp Utilities 2013 13.0.2020.14

Optimizasyon Programı

Bakım ve optimizasyon programı ile TuneUp Utilities, bilgisayarınızdaki sorunları çözerek ve yeni sorunların ortaya çıkmasını önleyerek sistem performansınızı artırmanızı sağlar.

Program Hakkında

TuneUp Utilities, sisteminizi daha hızlı ve daha güvenli hale getirebilen bir bakım ve optimizasyon programı. Programın sunduğu tüm sistem yapılandırma, güvenlik, temizlik ve bakım işlevleri kullanışlı bir arayüz üzerinden kolayca kullanılabiliyoru.

TuneUp Utilities, bilgisayarınzın performansını arttırabilir, sorunlarını çözebiliyor ve sisteminizi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde özelleştirebilmenize olanak veriyor.

TuneUp Utilities, hem acemi hem de ileri seviye kullanıcıların, işletim sistemlerini daha verimli ve güvenli hale getirebilmelerine yardımcı oluyor. Program tüm sistem seçeneklerini yalnızca birkaç fare tıklaması ile düzenleyebilmeyi mümkün kılıyor. Sistemin kararlı çalışması önem veren TuneUp Utilities, Windows'un hata vermesinin ve kilitlenmesinin önüne geçiyor. TuneUp Utilities ayrıca TuneUp Rescue Center özelliği ile gerçekleştirilen çoğu işlemin geri alınabilmesine olanak veriyor.

TuneUp Utilities, sabit diskinizdeki ve Kayıt defterinizdeki gereksiz verileri silebilmenin yanı sıra sabit diskinizi ve Kayıt defterinizi birleştirerek (defrag) işletim sisteminizin daha hızlı çalışabilmesine yardımcı oluyor. Dahası program sayesinde tek tıkla sistem bakım işlemlerini haftalık olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

TuneUp Utilities
Tümünü Göster