Total Recorder VideoPro Edition
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
17.06.2010
Toplam İndirme
1136
Üretici Firma
High Criteria
Uyumlu Sistemler
Windows

Total Recorder VideoPro Edition 8.3 build 4370

Video Yakalama Programı

Video yakalama programı olan Total Recorder VideoPro Edition ile herhangi bir ses ya da video kaynağından video kaydedebilirsiniz.

Program Hakkında

Total Recorder VideoPro Edition, herhangi bir ses ya da video kaynağından video kaydetmenizi sağlayan bir video yakalama programıdır. AVI, WMV, FLV, MP3, WMA, Ogg Vorbis, WAV, FLAC ve APE biçimlerini destekler. Developer sürümünden farklı olarak bir COM arayüzünden kullanılamaz.

iTunes, RealPlayer, Windows Media Player gibi harici oynatıcılardan, Skype benzeri programlardan ve mikrofonlardan ses yakalayabilir. Total Recorder VideoPro Edition bilgisayarınızın tüm ekran görüntüsünü, web cam, DV kamera, TV tuner ya da DVD oynatıcı gibi araçlardan video yakalayabilir. Total Recorder VideoPro Edition ile video, demo ve eğitim hazırlayabilirsiniz.
Ses ve video dosyaları desteklenen biçimlere dönüştürülebilir. Normal kayda ek olarak direkt MP3, WMA, OGG Vorbis ve WMV (İnternet televizyonlarının sık kullandığı biçim) audio ile video yayınlarını kaydedebilirsiniz. Zamanlayıcı sayesinde Total Recorder VideoPro Edition, bir web sitesine otomatik olarak bağlanıp video kaydetme ya da ses kaydetme işlemlerini yapıp ardından makineyi kapatabilir. Total Recorder VideoPro Edition alınan tüm kayıtlar üzerinde düzenleme yapılabilir. Düzenlemeler zamandan kazanmak ve video kalitesini korumak için sıkıştırma işlemi yapılmadan sürdürülür.

Total Recorder VideoPro Edition 8.3 build 4370 sürümünde çeşitli hatalar düzeltilmşitir.

Ekran Görüntüleri

Click Here Total Recorder VideoPro Edition
Click Here Total Recorder VideoPro Edition
Tümünü Göster