TopSales Professional
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
26.01.2011
Toplam İndirme
1213
Üretici Firma
Ceek Software
Uyumlu Sistemler
Windows

TopSales Professional 6.78

Satış Otomasyonu

TopSales Professional, İnternet pazarlamacılığıyla ilgilenen satış ve pazarlama meraklıları için etkin bir satış otomasyonu, kişi yönetimi ve e-posta istemcisi aracıdır.

Program Hakkında

TopSales Professional, İnternet pazarlamacılığıyla ilgilenen satış ve pazarlama meraklıları için etkin bir satış otomasyonu, kişi yönetimi ve e-posta istemcisi aracıdır. Günlük kişi yönetimi fonksiyonlarıyla postalama listeleriyle ve e-posta otomatik yanıtlayıcısıyla satış otomasyonunu sağlayarak satış verimliliğini arttırır. Bu program, çevrimiçi pazarlamacılara müşterileriyle iletişim kurmalarını ve ilişkilerini eskisinden daha etkin bir şekilde devam ettirebilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu yazılımın gücü sadece hayal gücünüzle sınırlıdır. Bu yüzden örnekler sadece anlamanızı kolaylaştırmak için sunulmaktadır ve sizin fikirlerinizi kısıtlamak gibi bir hedefi bulunmamaktadır.

Sürüm 6.36'da tüm kişi raporlarının etiket ekleme seçeneği; şirket filtresi fonksiyonu; kimlik numarası, kategori, grup, adres, e-posta, telefon ve notlar için filtre ekleme özellikleri bulunmaktadır.

TopSales Professional 6.78 sürümündü Facebook ve Twitter bağlantı arama özelliği eklenmiştir.

Ekran Görüntüleri

TopSales Professional
Tümünü Göster