Tofu
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
07.01.2010
Toplam İndirme
1656
Üretici Firma
Amar sagoo
Uyumlu Sistemler
Mac

Tofu 2.0.1

Metin Okuma Programı

Tofu Mac kullanıcıları için ücretsiz ve hızlı bir metin okuyucudur.

Program Hakkında

Tofu bir roman ve hikaye uygulaması olmasının yanı sıra metin okuma programıdır. Örneğin .txt uygulamasında var olan bir kitabı okumak çokta kolay değildir. Bu program sayesinde kolay ve rahat bir şekilde metin dosyalarınızı okuyabilirsiniz.

Metinler genelde çok geniş bir ekrana yayılmış şekildedir. Nereye gidecek olduğunuzu bazen tam olarak kestiremeyebilirsiniz veya satır sonuna gelene kadar uğraşırsınız. Helede deneyimsiz bir kullanıcı iseniz işiniz çok zorlaşacaktır. Neden gazetelerde ki gibi sütunlar şeklinde okumayalım. İşte Tofu bunu yapıp hızlı bir şekilde okumanızı sağlıyor. Kendi göz hizanıza ayuaralayabileceğiniz, aşağı yukarı kaydırma derdi olmadan, satırlarla uğraşmadan kolay bir şekilde okumanızı sağlayacak bir uygulamadır.

Tofu'nun, yazı için düzenlenmiş sütunları ve okuyabilmenizi sağlamak için ayarlanmış olan, istediğiniz pencere boyutuna göre okuma seçenekleriyle okumayı daha zevkli hale getirecektir. Yazıyı yatay bir şekilde yan yana getireceği için yatay kaydırma ile kontrolün her zaman elinizde olduğunu hissedeceksiniz.

Tofu ayrıca sizin için daha bir çok kullanılabilir özelliği ile metinleri okumayı kolay bir hale getiriyor. Sayfa numaralandırmalarını ayarlayıp sayfalar arası geçiş gibi çok sayıda basit fakat yararlı özelliğide içinde barındırır. Size ise sadece sırtınızı yaslayıp okumak kalır.

Ekran Görüntüleri

Tofu
Tofu
Tümünü Göster