Talisman Desktop
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
02.06.2014
Toplam İndirme
2292
Üretici Firma
Lighttek Software
Uyumlu Sistemler
Windows

Talisman Desktop 3.4

Masaüstü Programı

Talisman Desktop, standart Windows masaüstüne göre oldukça gelişmiş özellikler sunan bir masaüstü özelleştirme programıdır.

Program Hakkında

Talisman Desktop, Windows'un standart masaüstünü gizlererek yeni sanal masaüstü oluşturmanızı sağlayan bir masaüstü programıdır.

Bu özelliği ile yeni bir çalışma alanı sunan Talisman Desktop; oluşturduğunuz çalışma alanlarına istediğiniz kadar buton veya resim yerleştirmenize imkan veriyor. Çalışma alanına yerleştireceğiniz objeler herhangi bir formda veya boyutta olabilir; isteğe bağlı olarak harici programları veya Windows'un kendi kabuk komutlarını çalıştırabilirler.

Yaptığınız tüm ayarlar bir tema (.theme) dosyasına kaydedilir. İsterseniz temaları birbirine bağlayabilir, temalarınıza HTML sayfaları (JavaScript, Flash filmler ve VRML dünyaları) ekleyebilir ve seslerle zenginleştirebilirsiniz.

Talisman Desktop masaüstü programını indirdiğinizde Windows'un tüm komutlarını rahatlıkla kullanabileceğiniz birçok tema seçeneğiyle birlikte geliyor ve isterseniz üreticinin sitesinden yeni temalar da indirebiliyorsunuz.

Ekran Görüntüleri

Talisman Desktop
Talisman Desktop
Tümünü Göster