Secure IE
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.09.2009
Toplam İndirme
1011
Üretici Firma
Winferno Software
Uyumlu Sistemler
Windows

Secure IE 2004

Secure IE yazılımı; sinir bozucu açılır reklamları (Windows Messenger reklamları dahil olmak üzere) otomatik olarak saptayan ve bu pencereleri daha açılmadan durduran; fakat bunun yanında da, problemsiz olan 'İyi' pencerelerin açılmasına olanak sağlar

Program Hakkında

Secure IE yazılımı; sinir bozucu açılır reklamları (Windows Messenger reklamları dahil olmak üzere) otomatik olarak saptayan ve bu pencereleri daha açılmadan durduran; fakat bunun yanında da, problemsiz olan 'İyi' pencerelerin açılmasına olanak sağlayan bir programdır.

Bu program sayesinde; kullanıcılar, sadece tek bir tıklamayla, istedikleri açılır pencere reklamlarını, Flash reklamlarını ya da ActiveX reklamlarını engelleyebilir ya da izin verebilir. Secure IE yazılımı; reklam yazılımlarının, casus yazılımlarının ve tuş basma kayıtlarını tutan yazılımların, bilgisayarınıza yüklenmesini engeller ve bilgisayar korsanlarının da; bilgisayarınızdan dosyalarınızı silmek, e-posta yollamak, kişisel bilgilerinize erişim sağlamak için ActiveX kullanmalarını engeller.

Programın oldukça ilgi çekici 'İnternet Güvenlik Yöneticisi' (Internet Security Manager) özelliği; bilgisayarınızı otomatik olarak, maksimum güvenliği sağlayacak şekilde ayarlar ve kullanıcı tarafından herhangi bir konfigürasyon yapılmasına gerek kalmaz. Secure IE yazılımı aynı zamanda; kullanıcıların en çok kullandıkları arama siteleri (Yahoo, Google, eBay ve benzeri gibi) için bir arama araç çubuğunu içerir. Ayrıca; çok sekmeli bir tarayıcı ara yüzü, kullanıcıların birden çok internet sayfasına, tek bir pencerede erişim sağlamasına olanak sağlar.