Screen Print - Capture 32
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
14.09.2009
Toplam İndirme
1100
Üretici Firma
Provtech
Uyumlu Sistemler
Windows

Screen Print - Capture 32 3.5

Screen Print - Capture 32, size, ekran üzerinde masaüstünü, aktif pencereleri, önceden belirlenmiş alanları, kullanıcı tarafından belirlenmiş alanları tek bir tıklama ile yazdırabilmenizi sağlar.

Program Hakkında

Screen Print & Capture 32, size, ekran üzerinde masaüstünü, aktif pencereleri, önceden belirlenmiş alanları, kullanıcı tarafından belirlenmiş alanları tek bir tıklama ile yazdırabilmenizi sağlar. Kullanıcı tarafından belirlenmiş tarih de içeren başlıklar, sayfa dibi notu ekleme, yazdırılacak resimleri yeniden boyutlandırma, gir ölçeğine veya negatif resme dönüştürme, yazıcı mürekkep kullanımından tasarruf sağlamak için resimleri soldurma ve yeniden boyutlandırma gibi özelliklere sahiptir.

Ekran resimlerini yakalayabilir ve seçtiğiniz yerel ve ağ klasörlerine GIF, BMP, JPEG ve PNG olarak belirlediğiniz isimlerle kaydedebilirsiniz. Program sayesinde ekranın istediğiniz bir kısmını panoya kopyalayıp o kısmı doğrudan belgelerinize yapıştırabilirsiniz. Screen Print & Capture 32 daha gelişmiş sistemleri olan kullanıcılar tarafından tamamen saydam olarak kullanılabilir.