Registry Mechanic
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
25.07.2012
Toplam İndirme
785
Üretici Firma
PC Tools
Uyumlu Sistemler
Windows

Registry Mechanic 11.1.0.188

Kayıt Defteri Düzenleme Programı

Registry Mechanic; yalnızca birkaç tıklama ile kayıt defterini (registry) taramanıza, temizlemenize ve onarmanıza olanak veren, bir kayıt defteri düzenleme programıdır.

Program Hakkında

Registry Mechanic, Windows kayıt defterindeki (registry) sorunlardan dolayı işletim sisteminizdeki hata mesajlarını ve çökmeleri giderebilecek, temizleme yaparak kayıt defterinizdeki sorunları çözerek bilgisayarınızı hızlandırmanızı sağlayacak bir kayıt defteri düzenlme programıdır. Düzenli olarak Kayıt Defteri temizleyicileri gibi PC bakım araçlarını kullanmak işletim sisteminizin ve kurulu programlarınızın daha kararlı ve daha hızlı çalışmasını sağlar.

Kayıt defteri problemleri, programların kaldırmasından sonra boşta kalan kısayol linkleri, yazılımların yanlış kaldırılması, eksik veya bozuk donanım sürücüleri veya düzenlenmemiş başlangıç programları gibi birçok nedenden kaynaklanabilir. Birkaç kolay adım ile Registry Mechanic bütün kayıt defterinizi geçersiz girdiler için tarar ve size, bulunan hataların bir listesini sunar. Bu listeden temizlemek istediğiniz öğeleri tek tek seçebileceğiniz gibi bulunan bütün sorunların program tarafından otomatik olarak onarılmasını da sağlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Registry Mechanic Ekran Görüntüsü
Registry Mechanic Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster