Quran Word for Word for Mobile Phones (Cep Telefonu Kuran Uygulaması)
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
27.01.2010
Toplam İndirme
1256
Uyumlu Sistemler
Nokia/Symbian S60

Quran Word for Word for Mobile Phones (Cep Telefonu Kuran Uygulaması) 1

Kuran-ı Kerim Programı

Bu uygulama; tüm taşınabilir aygıtlarınızda, Arapça dilinde Kur'an okumanıza ve Kur'an'ın İngilizce olarak tercüme edilmiş olan tefsirini takip etmenize olanak sağlayan bir uygulamadır.

Program Hakkında

Quran Word for Word for Mobile Phones; tüm taşınabilir aygıtlarınızda (Blackberry, Palm, Nokia, Symbian), Arapça dilinde Kur'an okumanıza ve Kur'an'ın İngilizce olarak tercüme edilmiş olan tefsirini takip etmenize olanak sağlayan bir uygulamadır.

Bu uygulama; neredeyse bütün cep telefonu modelleriyle birlikte, tamamen kusursuz bir şekilde çalışabilir. Bu program sayesinde; Kur'an Arapçasını, oldukça kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Şimdiye kadar hiç, Kur'an okumayı öğrenmek isteyip, buna hiç zaman bulamadığınız oldu mu? Daha önce hiç, teravih namazlarında etrafınızdaki insanların neden ağladığını anlayamayıp, bunu merak ettiğini oldu mu? Daha önce hiç, namazlarda okuduğunuz ayetlerin, ne anlama geldiğini merak ettiniz mi? Artık tüm bu arayışlarınıza, bu uygulama sayesinde son verebilirsiniz. Quran Word for Word for Mobile Phones; tüm buna benzer sorularınızı gidermenize yardımcı olacaktır.