Paragon Drive Backup Server
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
23.07.2012
Toplam İndirme
1519
Uyumlu Sistemler
Windows

Paragon Drive Backup Server 11

Yedekleme Programı

Paragon Drive Backup Server, Windows tabanlı sunucular için merkezi olarak yedekleme yapabilen bir kurumsal yedekleme programıdır.

Program Hakkında

Paragon Drive Backup Server, fiziksel ve sanal (physical & virtual) Windows Server ortamları için geliştirilmiş, yedekleme ve felaket kurtarma (backup & disaster recovery) özelliğine sahip bir kurumsal yedekleme programıdır. Drive Backup Server, live imaging özelliği sayesinde disk imaj alma (disk imaging) işlemini Windows çalışır durumdayken yapabilir ve incremental disk imaging desteği sayesinde sonraki imaj alma işlemlerinde sadece değişen kısımlarını alarak çok daha hızlı olabilmektedir.

Paragon Drive Backup Server Özellikleri:

Adaptive Restore Restore

Disk bozulması veya diğer donanımlarda (anakart, raid vb) bir sorun çıkması durumunda sistem yedeğini başka bir donanıma geri yüklemeye (restore) imkan veren teknolijidir.

Live Windows OS Migrations (P2P, P2V, V2V, V2P)

Bu özellik sayesinde, Fiziksel bir sunucunun yedeğini başka bir Fiziksel sunucuya ya da Sanal sunucuya, Sanal bir sunucunun yedeğini ise hem sanal başka bir sunucuya ya da fiziksel bir sunucuya geri yükleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Paragon Drive Backup Server Disk View Ekrani
Paragon Drive Backup Server P2V Copy Ekrani
Tümünü Göster