PacMan Adventures 3D
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
02.02.2010
Toplam İndirme
1412
Uyumlu Sistemler
Windows

PacMan Adventures 3D 2.06

PacMan Adventures 3D, klasik arcade oyunu Pac-Man'in 3B bir ortama taşıyan, muhteşem müziklerle desteklenmiş modern bir yeniden yapımıdır.

Program Hakkında

PacMan Adventures 3D, klasik arcade oyunu Pac-Man'in 3B bir ortama taşıyan, muhteşem müziklerle desteklenmiş modern bir yeniden yapımıdır. Amacınız, labirentlerde, noktaların hepsini yiyerek bir üst seviyeye geçmek. Fakat bunun için zekanızı ve tüm maharetlerinizi sergilemelisiniz. Zira bu labirentlerde sizi yakalamak isteyen yaratıklar da dolaşıyor. Onları alt etmenin tek yolu ise, labirentlerin belli noktalarında bulunan hapları yemek. Oyunun tam versiyonu dört görev ve 180 bölümden oluşuyor: Klasik macera (50 seviye), Büyük Macera (50 seviye), Hızlı Macera (50 seviye) ve Pac SokoBan (30 seviye). Diğer Pac-Man oyunlarından farklı olarak bu uygulama, çok oyunculu modu da destekliyor. Yani artık arkadaşlarınızla birlikte veya arkadaşlarınıza karşı da oyun oynayabileceksiniz. Dört dörtlük oyun kontrolleri ve merak uyandıran seviyeler oyunu daha bağımlılık yapıcı bir hale getiriyor. Bir kez oynamaya başladığınızda bir daha bırakamayabilirsiniz.

Oyunun çocuk versiyonunu ücretsiz indirip deneyebilir ve beğenirseniz tam versiyonunu alarak, ailecek eğleneceğiniz yeni bir maceraya anında başlayabilirsiniz.