Müşteri Takip
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
26.02.2010
Toplam İndirme
2260
Üretici Firma
Özgür Koca
Uyumlu Sistemler
Windows

Müşteri Takip 2.0

Muhasebe Programı

Müşteri Takip, müşteri ilişkilerini yönetip muhasebe kayıtlarını tutabileceğiniz bir muhasebe programıdır.

Program Hakkında

Üretici Açıklaması:

Yeni arayüz, kullanım kolaylığı ve ekstra bir çok özelliği ile müşteri takip hizmetinizde. Müşteri, firma ve ürünlerinize ait ayrıntılı bilgi girişleri (müşteri ve firmalara fotoğraf ekleyebilme) ve sonrasında düzenleme kolaylığı.

Stok takibi, iskontolu alış-verişler. Peşin kayıtlı olmayan kişilere ürün satışı, kaytlı müşterilere nakit, kredi kartı, dolar, euro, çek ve senet ile satışlar ve firmalardan ürün alışları, firmalardan yapılan alışlar (ürün alışlarına göre ürünler bilgileri otomatik güncellenir). Kasa hareketlerini kontrol etme, müşterilerden çek, senet alma ve firmalara çek, senet verme, çek ve senet ödemelerinin kontrol kolaylığı, müşteriye satılan ve firmalardan alınan ürünleri ayrıntılı görebilme, yazıcıdan çıktı alabilme, hatırlatma bölümü ile yapacağınız ödemeleri rahatlıkla takip edin.

Kendi firmanıza ait bilgiler ile çalışan personelinize ait bilgiler her zaman elinizin altında olsun, sistemde kurulu olan winamp ve hesap makinesini açabilme, film izleme bölümleriyle en iyisiyiz diyoruz.

Ekran Görüntüleri

Müşteri Takip
Müşteri Takip
Tümünü Göster