ManyCam Virtual Webcam
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
06.08.2010
Toplam İndirme
719
Üretici Firma
ManyCam
Uyumlu Sistemler

ManyCam Virtual Webcam 2.5.48

Web Cam Programı

Ücretsiz ve kullanışlı Web Cam programı ManyCam Virtual Webcam, web kameranızı aynı anda pek çok program ile kullanabilmenizi ve görüntüye efekt eklemenizi sağlar.

Güvenlik Uyarısı

Bu programın kurulum dosyasında virüs tespit edildiğinden kurulum dosyaları yayından kaldırılmıştır.

Program Hakkında

ManyCam Virtual Webcam Web kameranızı aynı anda birden çok program ile kullanabilmenize olanak veren ve web kameranızın videosunu eş zamanlı olarak MSN Messenger, Yahoo, Skype, AIM, PalTalk ve CamFrog'da yayınlamanızı sağlayan kullanışlı bir web cam programıdır. Manycam ayrıca videonuza bilgisayar tarafından yaratılan havalı grafik ve özel efektler eklemenize olanak veriyor. Programdaki 'ateş' efektini kullanarak karşınızdaki kişinin kafanız ya da elinizin yandığını sanmasını sağlayabiliyorsunuz. Su altındaymışsınız ya da evinizin içine kar yağıyormuş gibi de görünebiliyorsunuz. ManyCam Virtual Webcam ile video pencerenize metin, grafik ya da ülkenizin bayrağını ekleme şansına da sahipsiniz.

ManyCam Virtual Webcam 2.5.48 sürümünde Indeo codec gerekliliği kaldırıldı ve masaüstü video kaynağı için kare hızı kaydırma aracı güncellendi.

Ekran Görüntüleri

ManyCam Virtual Webcam
ManyCam Virtual Webcam
Tümünü Göster