MailStore Server
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
04.05.2012
Toplam İndirme
703
Üretici Firma
MailStore Software
Uyumlu Sistemler
Windows XP

MailStore Server 6.0.8.7497

Mail Arşivleme Programı

GMailStore Server, özellikle kurumsal e-postalarınızı yıllarca güvenli bir şekilde depolamanıza olanak sağlayan bir mail arşivleme programıdır.

Program Hakkında

MailStore Server, gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara, şirketlere e-postalarını güvenli bir şekilde saklamalarına ve istedikleri zaman mesajlarına erişmelerine yardımcı olan bir mail arşivleme programıdır.

MailStore Server programının merkezi bir arşive depoladığı e-postalara Microsoft Outlook veya tercih edilen başka bir web erişim yolu ile ulaşılabiliyor. Program IMAP veya POP3 uyumlu posta sunucuları veya posta kutuları; Microsoft Outlook ve Mozilla Thunderbird gibi e-posta istemcileri; Microsoft Exchange Server, MDaemon Messaging Server gibi pek çok mail sistemini ve formatını destekler.

Birçok şirkette test edilen MailStore Server'ın veri saklama ve kullanıcı sınırı bulunmamaktadır. Program bu sınırsız arşivdeki postaları geri yüklemek için de pek çok özellik sunar. Esnek bir arşiv mantığına sahip MailStore Server'da e-postaların belirli kurallara ve sürelere göre saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

MailStore Server Ekran Görüntüsü
MailStore Server Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster