Little Fighter
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
12.03.2010
Toplam İndirme
2820
Üretici Firma
Marti Wong
Uyumlu Sistemler
Windows

Little Fighter 2 2.0

Dövüş Oyunu

Little Fighter 2, eğlenceli ve ücretsiz bir dövüş oyunu.

Editör yorumu

Ücretsiz ve hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak oynanabilen en eğlenceli oyunlardan birisi olan Little Fighter ilk üretiminin üzerinden 10 sene geçmiş olmasına rağmen popülaritesini korumayı başarmış başarılı bir oyundur.

Arcade oyunları sevenler için biçilmiş kaftan olan oyunda hem karşılıklı (VS) hem de şampiyona modlarında oyun oynamak mümkün. Yönettiğiniz karakter öldükten sonra her seferinde birbirinden renkli arenalarda yeniden oyuna başlayabiliyor veya eğer rakibinizi alt ettiyseniz diğer arenaya şampiyon olarak geçebiliyorsunuz. 10 farklı savaşçıdan dilediğinizi seçin, müsabaka esnasında yere düşen sütleri içirerek onu güçlendirebilir veya yerde bulunan sopaları almasını sağlayarak rakibini daha kolay alt etmesini sağlayabilirsiniz. Yerde beliren sandıkları da esgeçmeyin; bunlar rakibe fırlatıldıklarında oldukça zarar verici olabiliyor.

Program Hakkında

Marti Wong ve Starsky Wong tarafından 1999 yılında geliştirilmiş olan Little Fighter 2 (LF2), Windows işletim sistemini kullanan bilgisayarlar için geliştirilmiş gözde bir ücretsiz dövüş oyunudur. Oyunun böylesine yaygın bir şekilde oynanıyor olmasının nedeni oyunun basit fakat bağımlılık yaratan oyun anlayışına ve harika tekrar gösterim yeteneğine sahip olmasıdır. Oyunu, bir bilgisayarda en fazla 4 oyuncu veya ağ üzerinden 8 oyuncu aynı anda oynayabilir. Oyun; bire bir karşılaşma, 1 ya da daha fazla oyuncunun gittikçe sayıları ve zorluk dereceleri artan düşmanları öldürerek ilerledikleri Aşama modu, Şampiyona ve oyuncular tarafından kontrol edilen geniş kitleler halindeki orduların bulunduğu Savaş modu gibi modlar içerir.

Ekran Görüntüleri

Little Fighter
Little Fighter
Tümünü Göster