Worms 4 Mayhem-Online DemoEkleyen
cetin
Güncelleme Zamanı
09.09.2009

Minik sevimli kurtçukların Worms 3D ile başlayan üç boyutlu serüvenleri Worms Forts: Under Siege oyununun ardından Worms 4: Mayhem ile devam ediyor. Klasik iki boyutlu oyun anlayışı terk ederek üç boyutlu mekanlara taşınan Worms oyunlarının, üçüncüsü olan Worms 4: Mayhem yine sizi bağımlısı yapmayı hedefliyor.

Worms 4 Mayhem-Online DemoGenel olarak Worms 3D'nin benzeri olan Worms 4: Mayhem, bu oyundan birkaç ufak fark ile ayrılıyor. Bu farkların en önemlisi: "Weapon Factory" yani "Silah Fabrikası". Demo sürümlerinde bulunmayan, yalnızca oyunun tam sürümünün sahip olduğu bu özellik sayesinde kendi silahlarınızı yaratabileceksiniz. Ayrıca, dürbünü sayesinde yapacağınız yakınlaştırma ile çok uzak mesafelerden hedefinizi kolaylıkla vurmanıza olanak veren keskin nişancı tüfeği ve menzilindeki rakip kurtçuklara hareketlendikleri anda otomatik olarak (sizin kontrolünüze gerek duymadan) mermi yağdıran otomatik bir sabit savunma silahı demolarda görebileceğiniz diğer silah farklılıklarından.

Worms 4 Mayhem-Online Demo

Worms 4: Mayhem oyununun getirdiği diğer bir yenilik ise kurtçuklarınızı kişiselleştirebilme imkânına sahip olmanızdır. Artık kurtçuklarınızı istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Demo sürümlerde yalnızca birkaç seçeneğiniz varken tam sürümde kıyafetseçenekleri oldukça geniş.Worms 4 Mayhem-Online DemoOnline Demo sürümünde yalnızca Network Play, Internet, Customise ve Control Options öğeleri açık olan Worms 4: Mayhem oyunu bize Deathmatch ve Homelands modunda oynayabileceğimiz iki harita olanağı sunuyor. Online Demosunda bu iki haritada yalnızca ağ ya da internet üzerinden karşılıklı oyun başlatabileceğimiz Worms 4: Mayhem, tek oyunculu ve aynı bilgisayarda oynayan birden çok oyunculu bir demoya da sahip. Online Demo, ağ desteği bulunmayan diğer demodan biraz daha fazla kurtçuk kişiselleştirme özelliği, çok daha fazla kontrol seçeneği ve çeşitli düzeltmeler içeriyor. Online Demonun kurtçuk kişiselleştirmeye getirdiği en dikkat çekici yenilikler; ekleyeceğiniz saçlar ile artık kurtçuklarımızı bayan kurtçuklara dönüştürebilmeniz ve bayrak tercihinde Türkiye dahil bütün ülke bayraklarını kapsayacak şekilde genişletilmiş seçeneklerden istediğinizi seçebilmenizdir.

Worms 4 Mayhem-Online Demo

Worms 4: Mayhem oyununun içerdiklerinin yalnızcaküçük bir bölümünü sergileyen özellik kısıtlamalı demosu sevimli, minik ve kişiselleştirilebilir kurtçukların üç boyutlu ortamda neler yapabileceklerini görebilmenizi sağlıyor. Eğer siz de kurtçukların klasik iki boyutlu oyunlarının sıkı birer fanatiği iseniz, onları üç boyutlu oyun alanında kontrol ederek farklı bir deneyim yaşayın.