ImgBurn
Ekran Görüntüleri

Güncelleme Zamanı
18.06.2013
Toplam İndirme
2198
Üretici Firma
Lightning UK
Uyumlu Sistemler

ImgBurn 2.5.7.0

CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı

ImgBurn, Bluray, CD, DVD yazma işlemlerini kolay bir şekilsw yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Güvenlik Uyarısı

Bu programın kurulum dosyasında virüs tespit edildiğinden kurulum dosyaları yayından kaldırılmıştır.

Editör yorumu

ImgBurn programıyla ilgili bir Programlar.com editöründen de görüş almak isterseniz CD/DVD Yazma İşlemi İçin En İyi Ücretsiz Programlar adlı inceleme yazımızı okuyabilir; ayrıca başka Cd/DVD yazma programları hakkında da bilgi edinerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

Program Hakkında

ImgBurn, bir çok CD ve DVD yazıcı üreten marka ile anlaşması olan ayrıca ISO gibi CD ve DVD kalıplarını yazmayı da destekleyen bir CD DVD Bluray yazma programıdır. ImgBurn çeşitli çalışma modlarına sahiptir. ImgBurn programında bulunan ve aşağıda sıralanan modların her biri ayrı bir işlemi yerine getirir:

  • Okuma: ImgBurn, diski okuyarak bir imaj dosyasına yazabilir.
  • Imaj Oluşturma: ImgBurn, sabit diskinizde veya ağınızda bulunan dosyalarınız arasından seçtiğiniz dosyalardan bir imaj dosyası (ISO) oluşturabilir (Bu imajı direkt olarak diske yazabilirsiniz).
  • Yazma: ImgBurn, herhangi bir imajı bir diske yazabilir. Örneğin ISO yazma işlemi...
  • Doğrulama: ImgBurn programı Bluray yazma, DVD yazma ve CD yazma işlemleri sonucu oluşturulan diskin %100 okunabilir olduğunu test edebilir (Aynı zamanda imaj dosyalarını da kontrol edebilir).
  • Keşfetme: DVDInfoPro kombinasyonu ile birlikte kullanılan bu bölümde, sürücünüzün yazdığı CD, DVD ve Bluray disklerin kalitesini kontrol edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

ImgBurn Ekran Görüntüsü
ImgBurn Ekran Görüntüsü
Tümünü Göster